Rentgenodiagonstyka

Dokładna diagnostyka radiologiczna możliwa jest dzięki najwyższej klasy digitalnym urządzeniom rentgenowskim: Orthoralix 9200 DDE Ceph oraz Elitys.

Wykorzystując je w codziennej pracy jesteśmy w pełni pewni przeprowadzonej diagnostyki, a w efekcie wyników planowanych zabiegów.

Orthoralix 9200 DDE Ceph to wszechstronny aparat pantomograficzny z cefalostatem umożliwijacy wszystkie projekcje z zakresu stomatologii, chirurgii i ortodoncji. Urządzenie wykonuje wysokiej rozdzielczości  zdjęcia pantomograficzne twarzoczaszki, stawów skroniowo-żuchwowych, zatok szczękowych cefalometryczne i  tomograficzne. Zrobione zdjęcia są zapisywane w folderze pacjenta, gdzie dzięki programowi VixWin mogą podlegać obróbce, jak również przesłaniu do dalszej konsultacji, jeśli jest ona niezbędna w danej chwili.

Elitys  jest  wysokiej jakości aparatem rentgenowskim do zdjęć wewnątrzustnych.
Aparat wykorzystuje technikę wysokiej częstotliwości, co pozwala na redukcje poziomu promieniowania i osiagnięcie najwyższej jakości obrazu.

Cyfrowa rengenodiagnostyka pozwala na redukcję dawki napromieniowania az do 9o % w porównaniu ze zwykłą kliszą.

Polecamy skontaktować się z kliniką Stankowscy-Białach, w której wykwalifikowani specjaliści z największą starannością dobierają i wykonują protezy stomatologiczne a także wszelkie rodzaje mostów protetycznych w ramach usług protetyka Poznań. Ponadto są specjalistami w zakresie usług implanty Poznań.